World of Warcraft

Hratelné Rasy

Undead

Zpomaleni tyranskou nadvládou Krále Lichů (Lich King), odpadlická skupinka Nemrtvých se snaží udržet jejich svobodnou vůli a ničí všechny kdo se jim postaví. Známa jako Forsaken, je tato skupina oddaná sloužení jejich vůdkyni, královně banshee (smrtka), Sylvanas Windrunner. Tito temní válečníci postavili tajnou pevnost pod troskami bývalého hlavního města Lordaeronu. Situováno za prokletým Tirisfal Glades, bludištní Undercity je roztažená bašta zla. Za jeho stinnými hranicemi, se Sylvanini královští lékárníci snaží vyvinout novou devastující nákazu-která nevyhladí pouze jejich nenáviděné rivaly z Pohromy, ale také zbytek Lidskosti. Pro rošíření jejich temných cílů, Forsaken vstoupil do aliance s primitivními, brutálními rasami Hordy. Bez jakékoliv opravdové loajality k jejich novým soudruhům, vehnal je Forsaken do boje proti jejich běžnému nepříteli-králi Lichů. Jen čas nám napoví, jak si tito učedníci zkázy povedou v jejich misi pomsty.
Dostupné postavy:
Warlock(Čaroděj), Warrior(Válečník), Mage(Mág), Rogue(Lump), Priest(Kněz), Death King (Rytíř smrti)

Základní Atributy:
Strength: 19, Agility: 18, Stamina: 21, Intellect: 18, Spirit: 25,

Specializace Rasy:
  • Will of the Forsaken: Aktivací získá hráč imunitu na Fear, Sleep a Charm. Abilita trvá 20 sekund. Cooldown je 1,5 minuty.
  • Cannibalize: Jakmile je abilita aktivována, regenerace zdraví se na 20 sekund zvýší o 100 %. Funguje ale pouze s mrtvolami humanoidů nebo nemrtvých, které musí být maxiálně 5 yardů od postavy. Jakýkoliv pohyb nebo napadení efekt regenerace zruší.
  • Underwater Breathing: O 300 % prodlouží čas, jež lze strávit pod vodou.
  • Shadow Resistance: Zvýší odolnost vůči Stínové magii o 10.

Žádné komentáře
 

Zahrajte si WoW zde!