World of Warcraft

Profese

Alchemie

Alchemy
V Alchemist smícháváme byliny s cílem vytvořit potionty s různými účinky.
Hráč může vytvořit lahvičku pro léčení, neviditelnost, elemental resistance a mana potions, oleje na zbraně, a mnohem víc.

Alchymie je užitečná pro všechny charactery. Hráči na blízko mohou použít alchymii na vytvoření buffů a léčicí lahvičky. Hráčy na dálku Spell casting classes can use alchemy to create mana potions and related buffs. Alchemy is a fun Profession where you can create potions for yourself, sell them to others, or give them to your party members and friends. Hráči na dálku mohou použít alchymii na vytvoření mana lahviček a související buffy. Alchymie je zábavná profese, kde si můžete vytvořit potionty pro sebe, prodávat je jiným, nebo rozdat členům party a nebo přátelům.

Začínání s Alchemii
Nejprve si musíte najít alchemi trenéra.  Můžete se zeptat stráže ve velkém městě kde najít trenéra, pokud jste ztracen. 

Nepotřebujete žádné speciální vybavení nebo zařízení nad rámec požadovaný věcí.  Alchemy vždy vyžaduje flasks na výrobu potiontů. K dispozici jsou čtyři druhy lahve: Empty, Leaded, Crystal, a Imbued. Potiony si můžete vyrobit kdekoliv.


Schromážďování ingrediencí
Pokud si přejete být Alchemist měly byste již být nebo umět Herbalist (sběratel). Je možné být alchymista, aniž by jste byl Herbalista, ale není to doporučeno.

Potiony jse vytváří z bylin. Budete ovšem  také muset kupovat různé ostatní igredience  z profession obchodů, stejně tak jako hledat vzácné ingredience (pro výrobu láhviček) od zvířat, občas se budete muset věnovat i rybaření a hledání itemů v truhlách, nebo od jiných hráčů. 
Nové recepty
Trenér alchemie vás naučí mnoho receptů. Ale všechny recepty vás nenaučí, většinů receptu budete muset hledat u zvířat v truhlách, nebo (častěji) nakoupit od ostatních hráčů. Další recepty odemknete s příslušnou reputaci. Doporučuji aby jste řekly svým kamarádům, že jste Alchemist a  zároveň je poprosit jestly by vás podpořily recepty a ingrediencemi.
Alchemi jako menší zdroj výdělku
S alchemií máte možnost si vydělat, tak ptoč toho nevyužít, protože můžete prodávat potions ostatním ostatní hráče. Je to jednoduché, vybuduj stoh potions pak stačí vymyslet dobrou cenu za ně. Možná budete muset experimentovat s cenami, dokud se nedostanete na dobrou cenu. Také doporučuji aby jste informovaly hráče o výhodách svého potions a proč by je měli chtít kupovat. Z mých skušeností je tak 90% nejvýnosnější healing potion, ale také elixíry pro buffy. Prodávat Váše potionty můžete v aukční síň.Ukázka některých potionů

Ukázka Potions:
Greater Healing Potion - Vyléčí X to Y health. 
Mana Potion - Obnoví X to Y mana.
Swim Speed Potion - Rychlost vašeho plavání se zvětší o X sec.
Elixir of Water Breathing -  Umožní dáchat pod vodou X min. 
Elixir of Firepower - Zvyšuje fire spell dmg o X pro Y min. 
Weak Troll's Blood Potion - Vygeneruje X životů každých Y sec pro Z min.
Kde se Alchimi naučíte?
 
Rasa Trenér
Orc Miao'zan, Sen'jin Village, Durotar
Troll Miao'zan, Sen'jin Village, Durotar
Tauren Kray, Druhé poschodí, Thunder Bluff
Undead Carolai Anise, Brill, Tirisfal Glades
Blood Elf Razia, Court of the Sun, Silvermoon City
Human Alchemist Mallory, Elwynn Forest
Night Elf Cyndra Kindwhisper, Dolanaar, Teldrassil
Gnome Vosur Brakthel, Tinker Town, Ironforge
Dwarf Vosur Brakthel, Tinker Town, Ironforge
Draenei Daedal, Azuremyst Isle
Ostatní info
Master Alchemy
Master Alchemy (maximální dovednost 375) se naučil od trenérů v Outland:

Patch 2.1.0 - změny

Od patche 2.1.0 se elixíry rozdělují na dvě skupiny Battle (Offensive) a Guardian (Defensive). Můžete mít na sobě jeden z každého druhu a nebo 1 flasku.


Žádné komentáře
 

Zahrajte si WoW zde!