World of Warcraft

.:Ostatní:.

Pánové tance


Prohlédnout si část mnoho různý animace tance ve světě Warcraft a dokonce stáhnout oživené představy o vašich oblíbených tancích. Prostě vybrat závod a rod od nabídek rolety a sledovat je, jak se dostane do rýhy. Stáhnout animaci, prostě kliknout na jeden ze spojení pod oknem animace a uložit soubory k vašemu počítači. Čas začít cvičit vaše pohyby! Vzít si vaši rýhu tady.

World of Warcraft Winamp Skin


Návod:

1.Stáhněte si jej
2.Nakoírujte do složky s Winampem (přesněji do složky THEMES- např. C:Program FilesWinampSkins )
3.Zapněte Winamp

4.V menu zvolte skiny a WoW skin

5.Enjoy ;)Download: zde (ZIP Archív)
World of Warcraft Desktop Theme:

Nyní můžete nasávat atmosféru WoW, i když nehrajete .. pokud vlastníte Windows XP, tak si můžete změnit jeho vzhled do kompletního WoW stylu ... Změní se naprosto vše, ale na ploše je ikona, pomocí které můžete přepínat mezi normal a WoW vzhledem.
  • Download: zde (ZIP Archív)
(Kliknutím zvětšíte)WoW Cursors

Pokud chcete mít stejné kurzory jako jsou ve WoW v obyčejném Windows XP, tak si naistalujte prográmek Cursor XP. Je to Freeware a instalace je jednoduchá. Poté si stáhněte WoW kurzory. Jděte do ovládacích panelů -> Myš. Je zde nová záložka a sice XP Cursor, tam nahrajte nové WoW Kurzory, které si stáhnete kousk níže, aplikujte je a je hotovo.WoW Font (Písmo)

Chcete mít uplně totálně všechno jako ve WoW ? Stáhněte si Písmo z WoWa. Jděte do ovládacích panelů, zvolte Písma a poté klikněte na přidat nové písmo ... Poté si ho nastavte jako výchozí písmo v textáku nebo pro celý windows .. to už je na vás :)Login obrazovky Windows XP

Pokud máte operační systém Windows XP a pracuje na něm více uživatelů, pravděpodobně se vám po zapnutí PC objeví obrazovka s výběrem uživatelských profilů. Tato obrazovka se dá modifikovat pomocí programu Style XP nebo LogonUI. My použijeme StyleXP ... nejprve si stáhněte samotný program, poté zvolte jedno ze tří témat a stáhněte jej také. Poté je přes program aplikujte, restartujte počítač a máte hotovo :)

  • Download:Style XP (Odkaz na officiální web programu - sekce Download)

  • Download :zde Night Elf motiv - 1,266 Kb (náhled )
  • Download: zde Všechny rasy hordy - červené provedení - 1,077 Kb (náhled )
  • Download: zde Tauren motiv - 1,893 Kb (náhled )WoW Fansite Desktop Kit

Pokud si chcete udělat stránky o hře World of Warcraft, můžete si stáhnout tento balíček, který obsahuje velkou spoustu renderů, rozdělaných obrázků ve formátu PSD (Photo shop document) ... obsahuje opravdu dostatečný materiál, já jsem tento kit nepoužil, ale pro vytvoření průměrného rychlého webu stačí :))

  • Download:WoW Fansite Kit (Odkaz na officiální web WoW.com - přímý download)


ICQ 5.1 WoW BC Skin


Pokud vlastníte program ICQ ve verzi 5.1, který podporuje skiny, stáhněte si tento skvělý skin na téma datadisku WoW Burning Crusade. Pokud ještě ICQ nemáte, zde si jej můžete stáhnout ... obsluhu snad zvládne každý :)


WoW schémata (Themes) pro Sony Ericsony

Pokud vlastníte Sony Ericson, můžete si zde stáhnout schémata, kterými změníte vzhled svého phonu :P Schémata jsou testována mnou na w810i, ale jedou i na mobilech o několik řad níže jako je k350 a podobně :) Zde jsou náhledy schémat v balíčku. Pokud mohu doporučit, nejhezčí a nejpropracovanější je to třetí :o)

                               

World of Warcraft Realmlist Modifier 2.03


Velikost 369 kB
Popis Skvělý prográmek, pokud hrajete na více serverech. Po zapnutí zadáte cestu k WoWu, a vaše oblíbené servery. U nich vyplníte název a adresu (IP nebo masku), případně můžete zadat pro každý server jinou cestu k WoWku. Pak stačí jen kliknout na "Pařit" a spustí se hra s nastaveným realmlistem vybraného serveru. Program také zobrazuje jestli je server online nebo offline. Verze 2.03 přináší, oproti starším verzím, jiné prostředí a snadnější a pohodlnější ovládání.by herniweb.cz

 

Zahrajte si WoW zde!