World of Warcraft

.:Základní info:.

World of Warcraft - zakladni hra


Čtyři roky uplynuly od událostí Warcraft 3: Reign of Chaos a nejistota svírá zdecimovaný svět Azeroth. A zatímco vítězné rasy se daly do znovubudování svých zruinovaných království, temné síly opět povstaly, aby znovu šířily mor a zkázu... Jako člen jedné z konfliktních ras máte jedinečnou příležitost prozkoumat svět Warcraftu, známý zatím jen ze se série vydařených real-time strategií, z úplně jiné perspektivy. Tentokrát nebudete jen nějaká vyšší síla, koordinující pohyb malých pěšáků. Tentokrát VY budete tím pěšákem a spolu s tisíci a tisíci dalšími hráči budete psát dějiny Azerothu. Tvůrci upustili od propracovaného soubojového systému a celou hru se snaží, jako vůbec první v oboru, směrovati spíše k příběhové části. Už teď na vás čekají stovky rozmanitých úkolů, které vás provedou po celém světě. Pomocí farmářům vše začíná a infiltrací do nepřátelských opevnění to končí. Ne, nekončí. Stále nové úkoly, nádherný svět Warcraftu, rozmanitá monstra, jedinečné lokace - to je World of Warcraft.

Obsah krabice:
 • Jeden unikátní autentikační klíč pro vytvoření Vašeho osobního účtu ve světě World of Warcraft
 • 4 CD s instalací hry (kompatibilní s PC i Apple MAC)
 • Kompletní herní manuál v angličtině
 • První měsíc hraní zdarma
 • 10-ti denní Guest Pass, který umožní Vašemu kamarádovi si s Vámi na 10 dní zahrát

Měsíční poplatky
 • při platbě na 1 měsíc dopředu 13 euro/měsíčně
 • při platbě na 3 měsíce dopředu 12 euro/měsíčně
 • při platbě na 6 měsíců dopředu 11 euro/měsíčně

U hry je zdarma jeden měsíc hraní, abyste ho mohli aktivovat musíte nejdříve zadat číslo kreditní karty nebo předplacené herní karty..

Hardwarové požadavky
Minimální konfigurace:
Windows® 98/ME/2000/XP
Intel Pentium III 800 MHz nebo AMD Athlon 800 MHz
256 MB RAM
32 MB 3D grafická karta
DirectX 9.0c a současné ovladače grafiky
4 GB místa na disku
CD-ROM 4x
56 kbps nebo rychlejší internetové připojení (lze hrát i přes modem 56kbps)


Doporučená konfigurace:
Intel Pentium IV 1.5 GHz nebo AMD XP 1500+
1024 MB RAM
64 MB 3D grafická karta s podporou Vertex a Pixel Shaderů (např. NVIDIA GeForce FX 5700 a vyšší)
Vysokorychlostní internetové připojení
Myš se dvěma tlačítky a kolečkem

World of Warcraft muzete pohodlne a rychle zakoupit treba zde.

Burning Crusade - datadisk

World of Warcraft: The Burning Crusade je skvělý datadisk k mnohokrát oceněné masivní multiplayerové RPG od Blizzardu. Známému hernímu světu dodává nový rozměr – obohacuje jej o nové rasy, země, bojiště, povolání, předměty a ještě mnohem víc.Od porážky Burning Legions u Mount Hyjal již uplynulo pár let a národy Azerothu se stále snaží vzpamatovat z utrpěných ran a příkoří. Hrdinové z hordy i aliance začali objevovat nové země. Prošli dokonce i temným portálem, který je zavedl do nových zemí za hranicemi známého světa. Najdou tu přátele, nebo nepřátele? Jaká nebezpečí a odměny tu na ně čekají? A co budou dělat, pokud zjistí, že domněle poražení démoni se vrátili a chtějí znovu obnovit své hrůzné tažení známé jako Burning Crusade? Těšit se můžete na např. zvýšení zkušenostního limitu až na úroveň 70, dvě nové rasy včetně magických krvavých elfů, nové počáteční zóny QuelThalas a další, celý nový kontinent Outland, kam se lze dostat temným portálem (Dark Portal), v Outland, v Azerothu i jinde spousta nových vysokoúrovňových dungeonů, v Outlandu nový způsob letecké přepravy, celou řadu nových a nebezpečných příšer včetně mocných bossů přímo v krajině, stovky nových úkolů,stovky nových předmětů, novou profesi: Jewelcrafting (vylepšování předmětů pomocí drahokamů), předměty vylepšené drahokamy (tzv. Socketed) a ještě mnohem, mnohem víc.
Obsah krabice:
 • Jeden unikátní autentikační klíč pro upgrade vaseho existujiciho accountu World of Warcraft - abyste mohli hrat datadisk, je treba mit jiz nainstalovanou a aktivovanou zakladni hru World o Warcraft
 • 4 CD s instalací (kompatibilní s PC i Apple MAC)
 • Herní manuál v angličtině
 • Datadisk neobsahuje zadny herni cas zdarma

Upgrade accountu
Upgrade vaseho accountu provedete zadanim CD-key cisla bud v administraci vaseho accountu na webu, nebo tak muzete ucinit pri instalaci, kde je vam nabidnuta moznost zadat cd-key Burning Crusade a neni tedy nutne navstevovat casto pretizene oficialni stranky blizzardu.
 • jednim datadiskem muzete aktivovat pouze jeden account
 • datadisk muzete instalovat pouze na aktivni a originalni hru World of Warcraft - zadna finta se "zalozni kopii" zakladniho WoWka nefunguje - nezbytne potrebujete mit oba CD-KEYe originalni

Datadisk Burning Crusade muzete zakoupit treba zde.

 

 

Zahrajte si WoW zde!